- -25,56 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | HDR, NanoCell |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | webOS |
| Caracteristici cheie | LG Home Dashboard |
| Tip procesor | α5 AI Processor 4K Gen7 |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney+ |
| Asistent vocal | ThinQ® AI |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10 |
| Tehnologia imaginii | Nano Cell |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Caracteristicile jocurilor | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 20 W |
| Sistem audio | Virtual 9.1.2 Up-mix |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Tipuri de porturi | CI+ slot, 1 x RF, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.0 |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Wi-Fi standard | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Consumul de energie în modul standby | 0.5 W |
| Consum anual de energie /1000 ore | 54 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G |
| Dimensiuni cu suport | 967 x 620 x 200 mm |
| Dimensiuni fara suport | 967 x 564 x 57.7 mm |
| Dimensiunile pachetului | 1055 x 660 x 142 mm |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 24 luni |