- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 109 cm (43``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | HDR, NanoCell |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | webOS |
| Βασικά χαρακτηριστικά | LG Home Dashboard |
| Τύπος επεξεργαστή | α5 AI Processor 4K Gen7 |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Disney+ |
| Βοηθός φωνής | ThinQ® AI |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HDR 10 |
| Τεχνολογία εικόνας | Nano Cell |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Χαρακτηριστικά των παιχνιδιών | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Σύστημα ήχου | Virtual 9.1.2 Up-mix |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Τύποι λιμένων | CI+ slot, 1 x RF, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.0 |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Τυπικό Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Κατανάλωση ενέργειας σε κατάσταση αναμονής | 0.5 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 54 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G |
| Διαστάσεις με βάση | 967 x 620 x 200 mm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 967 x 564 x 57.7 mm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 1055 x 660 x 142 mm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |