- -34,00 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Сребрист |
| Диагонал дисплей | 109 cm (43``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | HDR |
| Качество на изображението | 4K |
| Операционна система | Android |
| Ключови характеристики | Вграден Chromecast, HDMI CEC, LCN, HBBTV |
| Капацитет съхранение | 8 GB |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Google Play, Media Player, Prime Video |
| Гласов асистент | Google assistant built in |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | HDR 10, Dolby Vision |
| Технология на изображението | HLG, DNR, MPEG Noise reduction |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Аудио технология | HDMI ARC (HDMI 2) |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Аудио система | 2 |
| Видове портове | 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x RF, 4 x HDMI, 1 x CI+, 1 x LNB, 1 X Composite AV, 1 x Digital Audio out SPDIF |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Електричесна консумация | 90 W |
| Консумирана енергия в режим готовност | 0.5 W |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 50 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Размери със стойка | 956 x 598 x 222 mm |
| Размери без стойка | 956 x 556 x 86 mm |
| Размери на опаковката | 1055 x 620 x 125 mm |
| Тегло със стойка | 6.4 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка, Стандартно дистанционно управление |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |