- -34,00 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Сребрист |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | HDR |
| Calitatea imaginii | 4K |
| OS | Android |
| Caracteristici cheie | Вграден Chromecast, HDMI CEC, LCN, HBBTV |
| Capacitate de stocare | 8 GB |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Google play, Media Player, Prime Video |
| Asistent vocal | Google assistant built in |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10, Dolby Vision |
| Tehnologia imaginii | HLG, DNR, MPEG Noise reduction |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Tehnologia audio | HDMI ARC (HDMI 2) |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tipuri de porturi | 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x RF, 4 x HDMI, 1 x CI+, 1 x LNB, 1 X Composite AV, 1 x Digital Audio out SPDIF |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consumul electric | 90 W |
| Consumul de energie în modul standby | 0.5 W |
| Consum anual de energie /1000 ore | 50 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Dimensiuni cu suport | 956 x 598 x 222 mm |
| Dimensiuni fara suport | 956 x 556 x 86 mm |
| Dimensiunile pachetului | 1055 x 620 x 125 mm |
| Greutate cu suport | 6.4 Kg |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand, Стандартно дистанционно управление |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 24 luni |