- -34,00 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Сребрист |
| Διαγώνια οθόνη | 109 cm (43``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | HDR |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| OS | Android |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Вграден Chromecast, HDMI CEC, LCN, HBBTV |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 8 GB |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Google play, Media Player, Prime Video |
| Βοηθός φωνής | Google assistant built in |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HDR 10, Dolby Vision |
| Τεχνολογία εικόνας | HLG, DNR, MPEG Noise reduction |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Τεχνολογία ήχου | HDMI ARC (HDMI 2) |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Σύστημα ήχου | 2 |
| Τύποι λιμένων | 1 x RJ-45, 2 x USB, 1 x RF, 4 x HDMI, 1 x CI+, 1 x LNB, 1 X Composite AV, 1 x Digital Audio out SPDIF |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ηλεκτρική κατανάλωση | 90 W |
| Κατανάλωση ενέργειας σε κατάσταση αναμονής | 0.5 W |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 50 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Διαστάσεις με βάση | 956 x 598 x 222 mm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 956 x 556 x 86 mm |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 1055 x 620 x 125 mm |
| Βάρος με βάση | 6.4 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση, Стандартно дистанционно управление |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |