- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 109 cm (43``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Android |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | Dolby Vision |
| Технология на изображението | HDR Dolby Vision |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Аудио технология | DTS, Dolby Audio, Onkyo |
| Мощност на вградените говорители | 16 W |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 51 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел |
| VESA съвместимост | 100 x 100 |
| Гаранция | 24 месеца |