- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Android |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | Dolby Vision |
| Tehnologia imaginii | HDR Dolby Vision |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Tehnologia audio | DTS, Dolby Audio, Onkyo |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 16 W |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consum anual de energie /1000 ore | 51 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare |
| Compatibil VESA | 100 x 100 |
| Garanție | 24 luni |