- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 109 cm (43``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Android |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | Dolby Vision |
| Τεχνολογία εικόνας | HDR Dolby Vision |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Τεχνολογία ήχου | DTS, Dolby Audio, Onkyo |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 16 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 51 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος |
| Συμβατό με VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |