- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 126 cm (50``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Операционна система | Android |
| Технология на изображението | Micro Dimming |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Аудио технология | Dolby Atmos, DTS, Dolby Audio, Onkyo |
| Мощност на вградените говорители | 20 W |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Консумация на електроенергия в HDR режим / 1000 часа | 64 kWh |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |