- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 126 cm (50``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| OS | Android |
| Τεχνολογία εικόνας | Micro Dimming |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Atmos, DTS, Dolby Audio, Onkyo |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 20 W |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κατανάλωση ενέργειας σε λειτουργία HDR / 1000 ώρες | 64 kWh |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |