- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 126 cm (50``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| OS | Android |
| Tehnologia imaginii | Micro Dimming |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Tehnologia audio | Dolby Atmos, DTS, Dolby Audio, Onkyo |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 20 W |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Consum de energie în modul HDR / 1000 de ore | 64 kWh |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 24 luni |