- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 109 cm (43``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Операционна система | VIDAA |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Видове портове | 3 x HDMI, 1 x USB |
| Wireless | Wi-Fi |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class E |
| Консумация на електроенергия в HDR режим / 1000 часа | 42 kWh |
| Размери със стойка | 627x965x260 mm |
| Размери без стойка | 627x561x87 mm |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| VESA съвместимост | 100 x 100 |
| Гаранция | 24 месеца |