- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 109 cm (43``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| OS | VIDAA |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Τύποι λιμένων | 3 x HDMI, 1 x USB |
| Ασύρματος | Wi-Fi |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κατανάλωση ενέργειας σε λειτουργία HDR / 1000 ώρες | 42 kWh |
| Διαστάσεις με βάση | 627x965x260 mm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 627x561x87 mm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 100 x 100 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |