- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 109 cm (43``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| OS | VIDAA |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Tipuri de porturi | 3 x HDMI, 1 x USB |
| Fără fir | Wi-Fi |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa E |
| Consum de energie în modul HDR / 1000 de ore | 42 kWh |
| Dimensiuni cu suport | 627x965x260 mm |
| Dimensiuni fara suport | 627x561x87 mm |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand |
| Compatibil VESA | 100 x 100 |
| Garanție | 24 luni |