- -80,13 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 139 cm (55``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 5K |
| Операционна система | Tizen |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | HDR 10 |
| TV тунер | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Видове портове | 3 x HDMI, 1 x USB |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Годишна консумация на енергия /1000 часа | 79 kWh |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G |
| Консумация на електроенергия в HDR режим / 1000 часа | 118 kWh |
| Размери без стойка | 1232.1 x 708.8 x 25.7 мм |
| Размери на опаковката | 1232.1 x 747.8 x 228.8 мм |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |