- -80,13 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 139 cm (55``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 5K |
| OS | Tizen |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HDR 10 |
| Tuner TV | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Tipuri de porturi | 3 x HDMI, 1 x USB |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Consum anual de energie /1000 ore | 79 kWh |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G |
| Consum de energie în modul HDR / 1000 de ore | 118 kWh |
| Dimensiuni fara suport | 1232.1 x 708.8 x 25.7 мм |
| Dimensiunile pachetului | 1232.1 x 747.8 x 228.8 мм |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 24 luni |