- -80,13 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 139 cm (55``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 5K |
| OS | Tizen |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HDR 10 |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-T2, DVB-S2, DVB-C2 |
| Τύποι λιμένων | 3 x HDMI, 1 x USB |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας /1000 ώρες | 79 kWh |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G |
| Κατανάλωση ενέργειας σε λειτουργία HDR / 1000 ώρες | 118 kWh |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 1232.1 x 708.8 x 25.7 мм |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 1232.1 x 747.8 x 228.8 мм |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |