- -178,95 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен |
| Диагонал дисплей | 139 cm (55``) |
| Технология дисплей | QLED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Специална технология | QuantumDot |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | VIDAA |
| Ключови характеристики | USB recording, Airplay 2, Семейни настройки |
| Видео приложения | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Rakuten TV, Disney+, Deezer, DAZN, Apple TV+, Prime Video |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Скорост на обновяване | 60 Hz |
| HDR технология | HLG, HDR 10, HDR 10+, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive |
| Технология на изображението | Direct LED |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Характеристики на игрите | ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate) |
| Аудио технология | HDMI ARC (HDMI 2) |
| Мощност на вградените говорители | 10 W |
| Видове портове | 1 x RJ-45, 1 x Jack 3.5 mm, 1 x S/PDIF, 1 x HDMI, 2 x RF, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.0, 1 x CI+, 1 X Composite AV |
| Wireless | Wi-Fi, Bluetooth |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Размери със стойка | 123 x 76.3 x 27.4 cm |
| Размери без стойка | 123 x 71 x 8.1 cm |
| Съдържание пакет | Дистанционно, Инструкции, Захранващ кабел, Стойка |
| VESA съвместимост | 300 x 200 |
| Гаранция | 24 месеца |