- -178,95 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διαγώνια οθόνη | 139 cm (55``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | QLED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ειδική τεχνολογία | QuantumDot |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | VIDAA |
| Βασικά χαρακτηριστικά | USB recording, Airplay 2, Семейни настройки |
| Βίντεο εφαρμογής | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Rakuten TV, Disney+, Deezer, DAZN, Apple TV+, Prime Video |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10, HDR 10+, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive |
| Τεχνολογία εικόνας | Direct LED |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Χαρακτηριστικά των παιχνιδιών | ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate) |
| Τεχνολογία ήχου | HDMI ARC (HDMI 2) |
| Ισχύς των ενσωματωμένων ηχείων | 10 W |
| Τύποι λιμένων | 1 x RJ-45, 1 x Jack 3.5 mm, 1 x S/PDIF, 1 x HDMI, 2 x RF, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.0, 1 x CI+, 1 X Composite AV |
| Ασύρματος | Wi-Fi, Bluetooth |
| Τυπικό Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Διαστάσεις με βάση | 123 x 76.3 x 27.4 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 123 x 71 x 8.1 cm |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ, Инструкции, Καλώδιο ρεύματος, Βάση |
| Συμβατό με VESA | 300 x 200 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |