- -178,95 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru |
| Afișare diagonală | 139 cm (55``) |
| Display tehnologie | QLED |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie specială | QuantumDot |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | VIDAA |
| Caracteristici cheie | USB recording, Airplay 2, Семейни настройки |
| Video cu aplicație | Netflix, YouTube, Amazon Prime, Rakuten TV, Disney+, Deezer, DAZN, Apple TV+, Prime Video |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Rată de reîmprospătare | 60 Hz |
| Tehnologia HDR | HLG, HDR 10, HDR 10+, Dolby Vision IQ, HDR10+ Adaptive |
| Tehnologia imaginii | Direct LED |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2, DVB-T, DVB-S |
| Caracteristicile jocurilor | ALLM (Auto Low Latency Mode), VRR (Variable Refresh Rate) |
| Tehnologia audio | HDMI ARC (HDMI 2) |
| Puterea difuzoarelor încorporate | 10 W |
| Tipuri de porturi | 1 x RJ-45, 1 x Jack 3.5 mm, 1 x S/PDIF, 1 x HDMI, 2 x RF, 2 x USB 2.0, 3 x HDMI 2.0, 1 x CI+, 1 X Composite AV |
| Fără fir | Wi-Fi, Bluetooth |
| Wi-Fi standard | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Dimensiuni cu suport | 123 x 76.3 x 27.4 cm |
| Dimensiuni fara suport | 123 x 71 x 8.1 cm |
| Pachet de conținut | la distanta, Instrucțiuni, Cablu de alimentare, Stand |
| Compatibil VESA | 300 x 200 |
| Garanție | 24 luni |