- -76,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Телевизори |
|
| Цвят | Черен, Сребрист |
| Диагонал дисплей | 126 cm (50``) |
| Технология дисплей | LED |
| Вид телевизор | Smart TV |
| Качество на изображението | 4K |
| Вид на екрана | Плосък |
| Операционна система | Google TV |
| Ключови характеристики | Гласови команди |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| HDR технология | HLG, HDR 10 |
| Технология на изображението | HDR10 |
| TV тунер | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Аудио технология | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, DTS, DTS Sound Studio |
| Видове портове | 2 x USB, 1 x HDMI, 1 x LAN |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class G, Class F |
| Размери със стойка | 111 х 71.2 х 23.7 cm |
| Размери без стойка | 111 х 65.1 х 9.2 cm |
| Тегло със стойка | 9.1 Kg |
| Тегло без стойка | 8.9 Kg |
| Съдържание пакет | Дистанционно |
| VESA съвместимост | 200 x 200 |
| Гаранция | 36 месеца |