- -76,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Телевизори |
|
| Χρώμα | Μαύρο, Сребрист |
| Διαγώνια οθόνη | 126 cm (50``) |
| Επίδειξη τεχνολογίας | LED |
| Τύπος τηλεόρασης | Smart TV |
| Ποιότητα εικόνας | 4K |
| Τύπος οθόνης | Διαμέρισμα |
| OS | Google TV |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Гласови команди |
| Ανάλυση | 3840 x 2160 |
| Τεχνολογία HDR | HLG, HDR 10 |
| Τεχνολογία εικόνας | HDR10 |
| δέκτης τηλεόρασης | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Τεχνολογία ήχου | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, DTS, DTS Sound Studio |
| Τύποι λιμένων | 2 x USB, 1 x HDMI, 1 x LAN |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class G, Class F |
| Διαστάσεις με βάση | 111 х 71.2 х 23.7 cm |
| Διαστάσεις χωρίς βάση | 111 х 65.1 х 9.2 cm |
| Βάρος με βάση | 9.1 Kg |
| Βάρος χωρίς βάση | 8.9 Kg |
| Πακέτο περιεχομένων | Τηλεκοντρόλ |
| Συμβατό με VESA | 200 x 200 |
| Εγγύηση | 36 μήνες |