- -76,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Телевизори |
|
| Culoare | Negru, Сребрист |
| Afișare diagonală | 126 cm (50``) |
| Display tehnologie | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Calitatea imaginii | 4K |
| Tipul ecranului | Apartament |
| OS | Google TV |
| Caracteristici cheie | Гласови команди |
| Rezoluţie | 3840 x 2160 |
| Tehnologia HDR | HLG, HDR 10 |
| Tehnologia imaginii | HDR10 |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T2, DVB-S2 |
| Tehnologia audio | Dolby Digital Plus, Dolby Digital, DTS, DTS Sound Studio |
| Tipuri de porturi | 2 x USB, 1 x HDMI, 1 x LAN |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa G, Clasa F |
| Dimensiuni cu suport | 111 х 71.2 х 23.7 cm |
| Dimensiuni fara suport | 111 х 65.1 х 9.2 cm |
| Greutate cu suport | 9.1 Kg |
| Greutate fără suport | 8.9 Kg |
| Pachet de conținut | la distanta |
| Compatibil VESA | 200 x 200 |
| Garanție | 36 luni |