- -15,34 €
- Изчерпано
![]()
Висока излята тенджера с гранитно покритие Voltz
- Материал: Лят aлуминий
- Незалепващо покритие
- Диаметър: 24 см
- Капацитет: 6.2 л
- Дълбочина: 15.5 см
- Дебелина корпус: 4 мм
- Дебелина дъно: 4 мм
- Дебело дъно и стени за идеална топлопроводимост
- Подходяща за всички видове котлони, включително индукционни
- Стъклен капак с отвор за пара
- Ненагряващи се ергономични дръжки
- Без PFOA
- Подходяща за готвене с малко или никаква мазнина
- Цвят: Сив
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Висока излята тенджера с гранитно покритие Voltz
- Материал: Лят aлуминий
- Незалепващо покритие
- Диаметър: 24 см
- Капацитет: 6.2 л
- Дебело дъно и стени за идеална топлопроводимост
- Подходяща за всички видове котлони, включително индукционни
- Стъклен капак с отвор за пара
- Ненагряващи се ергономични дръжки
- Без PFOA
- Подходяща за готвене с малко или никаква мазнина
- Цвят: Сив
Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Висока тенджера |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 6.2 l |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Височина | 15.5 cm |
| Диаметър | 24 cm |
| Дебелина | 4 mm |
| Материал | Алуминий |
| Материал интериор | Гранит |
| Материал капак | Стъкло |