- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Oală înaltă |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 6.2 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Inaltime | 15.5 cm |
| Diametru | 24 cm |
| Grosime | 4 mm |
| Material | Aluminiu |
| Material interior | Granit |
| Material capac | Sticlă |