- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
![]()
Βαθιά κατσαρόλα με επικάλυψη γρανίτη Voltz
- Υλικό: Χυτό αλουμίνιο
- Αντικολλητική επίστρωση
- Διάμετρος: 24 εκ.
- Χωρητικότητα: 6,2 λίτρα
- Χοντρός πάτος και τοιχώματα για ιδανική θερμική αγωγιμότητα
- Κατάλληλη για όλους τους τύπους εστιών, συμπεριλαμβανομένων των επαγωγικών
- Γυάλινο καπάκι με τρύπα εκτόνωσης ατμού
- Μη θερμαινόμενες εργονομικές λαβές
- Χωρίς PFOA
- Κατάλληλη για μαγείρεμα με λίγα ή καθόλου λιπαρά
- Χρώμα: Γκρι
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Ψηλό δοχείο |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Χωρητικότητα | 6.2 l |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 15.5 cm |
| Διάμετρος | 24 cm |
| Πάχος | 4 mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εσωτερικό υλικό | Γρανίτης |
| Υλικό κάλυψης | Γυαλί |