- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Съд за печене-ростер |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 8.5 l |
| Брой/комплект | 3 |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген, Фурна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Височина | 12.5 cm |
| Диаметър | 40.8 cm |
| Материал | Стомана |
| Материал интериор | Стомана |
| Материал капак | Инокс |
| Ширина | 40.8 cm |
| Дължина | 25 cm |