- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Vas de copt-roaster |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 8.5 l |
| Numar bucati/set | 3 |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen, Cuptor |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 12.5 cm |
| Diametru | 40.8 cm |
| Material | Oţel |
| Material interior | Oţel |
| Material capac | Inox |
| Lăţime | 40.8 cm |
| Lungime | 25 cm |