- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Πιάτο ψησίματος-ψήστρα |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Χωρητικότητα | 8.5 l |
| Αριθμός / σετ | 3 |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο, Φούρνος |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 12.5 cm |
| Διάμετρος | 40.8 cm |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Εσωτερικό υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό κάλυψης | Inox |
| Πλάτος | 40.8 cm |
| Μήκος | 25 cm |