- -51,13 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тенджери |
|
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Тенджера |
| Тип | С капак |
| Капацитет | 5.6 l |
| Източник на топлина | Газ, Електрически, Стъклокерамика, Индукция, Халоген, Фурна |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за фурна |
| Височина | 17.2 cm |
| Диаметър | 26 cm |
| Дебелина | 11.1 cm |
| Материал дръжка | Чугун |
| Материал | Чугун |
| Материал интериор | Емайл, Чугун |
| Материал капак | Чугун |
| Ширина | 27.4 cm |