- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κατσαρόλα |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Χωρητικότητα | 5.6 l |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο, Φούρνος |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο |
| Υψος | 17.2 cm |
| Διάμετρος | 26 cm |
| Πάχος | 11.1 cm |
| Χειριστείτε το υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος |
| Εσωτερικό υλικό | Ηλεκτρονική διεύθυνση, Χυτοσίδηρος |
| Υλικό κάλυψης | Χυτοσίδηρος |
| Πλάτος | 27.4 cm |