- -51,13 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Тенджери |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Oală |
| Tip | Cu capacul |
| Capacitate | 5.6 l |
| Sursa de caldura | Gaz, Electric, Ceramica din sticla, Inducţie, Halogen, Cuptor |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potriviți pentru un cuptor |
| Inaltime | 17.2 cm |
| Diametru | 26 cm |
| Grosime | 11.1 cm |
| Material maner | Fontă |
| Material | Fontă |
| Material interior | Smalț, Fontă |
| Material capac | Fontă |
| Lăţime | 27.4 cm |