- -19,43 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Термос |
| Материал | Инокс |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Термос |
| Височина | 43 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дължина | 27 cm |
| Капацитет | 5 l |
| Гаранция | 24 месеца |