- -19,43 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Inox |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Θερμός |
| Υψος | 43 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 27 cm |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |