- -19,43 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Termos |
| Material | Inox |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Termos |
| Înălţime | 43 cm |
| Lăţime | 27 cm |
| Lungime | 27 cm |
| Capacitate | 5 l |
| Garanție | 24 luni |