- -15,34 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Термос |
| Материал | Инокс, Стомана |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Термос |
| Височина | 42 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Капацитет | 4 l |
| Гаранция | 24 месеца |