- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Inox, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Θερμός |
| Υψος | 42 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Χωρητικότητα | 4 l |
| Εγγύηση | 24 luni |