- -15,34 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Argint |
| Tip produs | Termos |
| Material | Inox, Oţel |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Termos |
| Înălţime | 42 cm |
| Lăţime | 26 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Capacitate | 4 l |
| Garanție | 24 luni |