
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Термос |
| Материал | Стомана |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Двойна стена - без изпотяване, Двойни стени с вакуумна изолация, За горещи напитки, За многократна употреба, За студени напитки, Лесно почистване |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 7 cm |
| Дължина | 7 cm |
| Капацитет | 500 ml |