
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | Termos |
| Material | Oţel |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Perete dublu - fără transpirație, Pereți dublați cu izolație în vid, Pentru băuturi calde, Pentru reutilizabile, Pentru băuturi reci, Curățarea ușoară |
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 7 cm |
| Lungime | 7 cm |
| Capacitate | 500 ml |