
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Θερμός |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Двойна стена - без изпотяване, Двойни стени с вакуумна изолация, За горещи напитки, Για πολλαπλή χρήση, За студени напитки, Εύκολος καθαρισμός |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 7 cm |
| Μήκος | 7 cm |
| Χωρητικότητα | 500 ml |