- -14,87 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Инокс, Лилав |
| Материал | Стомана, Пластмаса, Полипропилен, Силикон |
| Предназначен за | Течности, Твърда храна |
| Ключови характеристики | Двойни стени с вакуумна изолация, Система за плътно затваряне, Употреба в микровълнова фурна, Херметично затваряне |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина, Подходящ за микровълнова печка |
| Височина | 25.5 cm |
| Ширина | 10.1 cm |
| Дължина | 10.1 cm |
| Капацитет | 450 ml |