- -14,87 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Inox, Violet |
| Material | Oţel, Plastic, Polipropilenă, Silicon |
| Destinate pentru | Fluide, Mancare solida |
| Caracteristici cheie | Pereți dublați cu izolație în vid, Sistem de închidere strânsă, Utilizați într-un cuptor cu microunde, Închiderea ermetică |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase, Potrivit pentru microunde |
| Înălţime | 25.5 cm |
| Lăţime | 10.1 cm |
| Lungime | 10.1 cm |
| Capacitate | 450 ml |