- -14,87 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Inox, Μωβ |
| Υλικό | Ατσάλι, Πλαστικό, Πολυπροπυλένιο, Σιλικόνη |
| Προορίζεται για | Υγρά, Στερεά τροφή |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Двойни стени с вакуумна изолация, Система за плътно затваряне, Употреба в микровълнова фурна, Ερμητικό κλείσιμο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Κατάλληλο για φούρνο μικροκυμάτων |
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 10.1 cm |
| Μήκος | 10.1 cm |
| Χωρητικότητα | 450 ml |