(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Тъмносив |
| Материал | Пластмаса |
| Предназначен за | Течности |
| Височина | 20.1 cm |
| Ширина | 8.4 cm |
| Дължина | 8.4 cm |
| Капацитет | 360 ml |
| Гаранция | 60 месеца |