(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Gri închis |
| Material | Plastic |
| Destinate pentru | Fluide |
| Înălţime | 20.1 cm |
| Lăţime | 8.4 cm |
| Lungime | 8.4 cm |
| Capacitate | 360 ml |
| Garanție | 60 luni |