- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Термоси и термо чаши |
|
| Цвят | Бял, Син |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Полиуретан |
| Предназначен за | Течности |
| Ключови характеристики | Удобна дръжка за носене |
| Височина | 32 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Капацитет | 24 l |