- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Термоси и термо чаши |
|
| Culoare | Alb, Albastru |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Poliuretan |
| Destinate pentru | Fluide |
| Caracteristici cheie | Mâner confortabil de transport |
| Înălţime | 32 cm |
| Lăţime | 35 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Capacitate | 24 l |