- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Термоси и термо чаши |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Προορίζεται για | Υγρά |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Удобна дръжка за носене |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Χωρητικότητα | 24 l |