- -4,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Тигани WOK |
|
| Материал дръжка | Бакелит |
| Цвят | Бордо |
| Тип продукт | Тиган |
| Тип | Без капак |
| Материал | Алуминий |
| Функции | Незалепващо покритие, Готвене без мазнина, Топлоизолирана дръжка |
| Форма | Кръгла |
| Източник на топлина | Електрически, Газ, Стъклокерамика, Индукция, Халоген |
| Материал интериор | Мрамор |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип готвене | Пържене |
| Тип дръжка | Фиксирана |
| Тип тиган | Уок |
| Ширина | 26 cm |
| Дълбочина | 7 cm |
| Диаметър | 26 cm |